Az Ön kosara üres.

Próbálja ki a

Karrier

A Studio Moderna Európa egyik vezető direkt értékesítéssel foglalkozó multinacionális vállalata. Közép- és Kelet- Európa 21 országának 400 milliós fogyasztói piacán van jelen cégünk, mely kiemelkedően serkenti a keresletet és utolérhetetlen a közkedvelt márkás termékek eladásában. Köszönhető ez a rendkívül kifinomult, több csatornás eladási, marketing és forgalmazási folyamatainknak.

A Studio Moderna telefonos értékesítő munkatársakat keres call-centerébe.

Feladatok:

  • telefonos értékesítés,
  • a kimenő, bejövő hívások kezelése,
  • ügyfélszolgálati tevékenység,
  • vásárlói panaszok kezelése,
  • adatbázis kezelés.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • értékesítési szemléletmód,
  • teljesítmény- és célorientáltság,
  • jó kommunikációs készség,
  • munkáltató iránti lojalitás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmet (teljesítményfüggő),
  • fejlődési lehetőséget,
  • szakmai kihívásokat,
  • hosszú távú, stabil munkahelyet.

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: petra.danko@studio-moderna.com